Historie klubu

2012/13

Založení klubu OÚ Polerady se uskutečnilo v dubnu 2012. Sešla skupina zájemců s zájmem o tento sport, která požádala obec o zakoupení základního vybavení a jako vhodné místo pro stolní tenis byl vybrán sál nad pohostinstvím v Poleradech. Tak v roku 2012 vzniká klub OÚ Polerady a hlavními představiteli jsou Václav Fiala, Ladislav Mandík a Zdeněk Sirotek. Hráči tehdejšího týmu byli: Zdeněk Sirotek, Václav Fiala, Ladislav Mandík, Šárka Pohůdková, Jan Kadlec, Alena Kněžková, Bohumil Křen, Daniel Šefl, Ivan Kněžek. Tým se rozdělil na Polerady A a Polerady B.

2013/14

Polerady A hrálo v sestavě: Zdeněk Sirotek, Janetta Švarcová, Daniel Šefl, Hleba Vladyslav, Miroslav Kralik a vedoucím mužstva byl Václav Šefl. Polerady B hrály v sestavě: Jan Kadlec, Ivan Kněžek, Alena Kněžková, Bohumil Křen, Miroslav Lapka, Šárka Pohůdková a vedoucím mužstva byl Václav Fiala. Během téhož roku ,,Poleradská mládež " bojovala na okresních i krajských turnajích. Umisťovala se na prvních příčkách. Polerady A obsadily 6. místo a Polerady B vybojovaly 5. místo.

2014/15

Polerady A dostaly nabídku na místo v Regionální soutěži I. třídy (samozřejmě za menší poplatek). Šárka Pohůdková a Alena Kněžková opustily klub. Mládeži se povedlo získat několik medailí. Polerady A se umístily na posledním místě a Polerady B taktéž.  Mládež: Jan Kadlec (mladší), Ondřej Fiala, Radek Mühl, Alois Fulka, Bohumil Křen (mladší).

2015/16

Do klubu se přidal Jakub Rath (Polerady A) a Radek Mühl starší (Polerady B). Polerady A hrály znovu regionální soutěž II. třídy a obsadily krásné 6. místo s 37 body (9 výher, 1 remíza, 8 proher). Polerady B bohužel skončily na 10. (posledním) místě s 18 body (0 výher, 0 remíz, 18 proher) . Z mládeže přišlel do ,,béčka"  Ondřej Fiala a Radek Muhl. Mládež se rozpadla. Touto sezónou se rozpadá Mužstvo Polerady A.

2016/17

Sestava OÚ Polerady: Zdeněk Sirotek, Ondřej Fiala, Radek Mühl, Václav Fiala, Ivan Kněžek, Václav Šefl, Jakub Rath a nově příchozí Adam Janda. Tuto sezónu odehrály Polerady skvěle a obsadily 6. místo s 24 body (4 výhry, 2 remízy, 8 proher). Velká gratulace patří Zděnkovi, který získal 82,69 % úspěšnost v regionální soutěži (43 výher, 9 proher).

2017/18

Do klubu se přidal Pavel Janda, který se stal velikou oporou mužstva (35 výher, 36 proher) a získal 16. místo v úspěšnosti (49,30%). Poleradům se opravdu dařilo v tabulce a vybojovaly 5. místo s 29 body ( 5 výher, 1 remíza, 12 proher). Vydařená sezóna to byla i pro Radka Mühla, který se umístil na 23. místě  v RS úspěšnosti (25,37 %, 17 výher, 50 proher).